Motocykly

R 1200 RS (Sport)

Light grey metallic / Magellan grey metallic mattFrozen bronze metallic / Black storm metallicBlack storm metallic

Sportovně cestovní stroj dostal novou tvář.

Jízdní dynamika spojená se schopností pohodlně cestovat – na té nejvyšší úrovni: přesně to je R 1200 RS. Zásluhou silného motoru a jistého podvozku tento sportovně-cestovní stroj nabízí více než pouze obrovské množství potěšení z jízdy. Zásluhou pohodlné a přitom sportovní pozice za řídítky, účinné ochrany proti větru a počasí nabízí tento stroj zcela nové zážitky při rychlém cestování i při sportovní jízdě po otevřených silnicích.

Výkonnost kombinovaná s designem.

Moderní koncepce dravého spojení vlastností sportovních a cestovních motocyklů je zřejmá také na pohled. Symetricky uspořádané světlomety se odkazují na dvě předchozí generace typu RR. Elegantně řešená řídítka jsou připevněná ke kovanému hliníkovému nosníku, což je řešení dokonale kombinující funkci a ergonomii.

Elegantní a rychlý společník pro cestování.

Nový sportovně-cestovní motocykl disponuje skvělým výkonem 92 kW (125 k). Jeho zdrojem je vzduchem a vodou chlazený čtyřdobý dvouválcový boxer s dvojicí vačkových hřídelů v hlavách válců a s vyvažovacím hřídelem. Standardní výbavou je aktivní, elektronicky nastavitelný systém ASC (Automatic Stability Control), který je zárukou stability na každém typu silnice. Skvělé jízdní zážitky nabízí v každém ze svých režimů: „Rain“ i „Road“.

Výbava a příslušenství stroj dokonale doladí.

Připraveno je mnoho doplňkové výbavy, obsahující například držáky kufrů, nosiče zavazadel, tempomat či přístupový systém „Keyless Ride“. Nový systém kufrů a praktický zadní kufr jsou pro sportovně-cestovní motocykl vhodným doplňkem; jsou navržené nejen s důrazem na ergonomii, ale také harmonicky zapadají do celkového designu motocyklu. Současně poskytují takový cestovní komfort, který běžně od sportovního motocyklu očekávat nelze.