Motocykly

F 800 GS ADVENTURE (Adventure)

Racing red mattRacing blue metallic

Dobrodružství – bez hranic.

Nezávisle na tom, kam a po jakém terénu jedete - s F 800 GS Adventure zvládnete jakékoliv dobrodružství. Toto cestovní enduro je jako stvořené pro opravdové světoběžníky, pro které není žádný cíl dost daleko a kteří dobývají svět mimo všem známých a všemi projetých cest a silnic. F 800 GS Adventure - spolehlivý a robustní průvodce během dobrodružství, která neznají hranic.

Výkon – nekompromisní.

Díky F 800 GS Adventure poháněné silným řadovým dvouválcem o výkonu 63 kW (85 PS) necháte civilizaci daleko za sebou bez jakýchkoliv obtíží. A s točivým momentem 83 Nm má toto enduro dostatečné rezervy na to, aby suverénně zdolalo jakoukoliv ještě neporaženou offroadovou výzvu. Díky 24-litrové nádrži a spotřebě 4,3 l při rychlosti  km/h zdolává vzdálenosti, u kterých ostatním dochází dech.

Kontrola – bezvýhradná.

Ať už jedete přes písčité duny, horské průsmyky nebo koryta řek - F 800 GS Adventure zvládá všechny úkoly, se kterými se v dálkách potká. Základem je pevný ocelový rám z dutých tyčí s dráhou pružiny vpředu 230 mm a vzadu 215 mm. Elektronickou podporu získá řidič prostřednictvím modu „Enduro Mode“, který optimalizuje podvozek pro jízdu na nepevném povrchu. A v sériově výbavě můžete samozřejmě počítat i s ABS.

Charakter – nemá sobě rovného.

F 800 GS Adventure je opravdovým světoběžníkem – od vysokého štítu až po kombinovaný kryt nádrže a držák zavazadel. Charakteristická linie F 800 GS Flyline, i přes velmi výrazné boční panely a vetší nádrž, dává jasně najevo, do jaké rodiny patří. Ať už v barvě Racing Red či v exkluzivním matu Sandrover – toto enduro dává najevo, že chce dobýt svět.