Motocykly

F 800 GS (Adventure)

Light whiteBlack storm metallicRacingblue metallic

F 800 GS: Silnice a terén k sobě neměli nikdy blíž.

Výzvy? Ano! Kompromisy? Ne!
To je motto modelu F 800 GS – nejsportovnějšího člena velké rodiny GS. Tento motocykl pokračuje v dlouhém úspěšném příběhu a vytváří dojem svoji enormní univerzálností jak v terénu, tak na silnici. Jednoduše úžasné enduro se sportovní minulostí.

Velice kvalitní design.

Mimo sportovního charakteru je markantní vysoce propracovaný design. Nové kryty chladiče s pozinkovaným povrchem dodávají modelu F 800 GS jedinečnou kvalitu a výkonnější vzhled. Detaily jako označení modelu GS v novém formátu jasně odkazují na rodinné příbuzenství s modelem R 1200 GS. A díky dvěma různým stylům si můžete přizpůsobit model F 800 GS ještě více individuálněji.

Radost z jízdy pro každého.

Možnost snížení zdvihů pružení je k dispozici i pro model F 800 GS. V kombinaci s nízkým sedadlem se tak dá docílit výška sedadla 820 mm - perfektní pro nižší jezdce.

Více technologii pro větší bezpečnost.

Se systémem ABS v základní výbavě a systémy ESA (elektronické nastavení podvozku) a ASC (automatická kontrola stability) na přání nebude Vaše jízda jen bezpečnější, ale také o mnoho pohodlnější.

Special model
Připraven na dobrodružství.

Zda off-road, na šotolinových cestách nebo kamenitých stezkách: F 800 GS ve speciálním provedení GS Trophy je správným společníkem pro Vaše dobrodružství. Light white základní barva, Racing red rám a GS Trophy polep slibují nevšední off-roadovou zábavu. Rozsáhlá výbava jako třeba hliníkový kryt motoru, padací rám a velké ochranné blastery Vám zajistí bezstarostnou jízdu terénem. Navíc, palubní počítač s upraveným fontem číslic je nyní ještě přehlednější.

S tímto motocyklem se nebudete bránit žádné výzvě: F 800 GS nabízí dva nastavitelné jízdní módy. „Rain“ a Road“ jako standard a pro terénní dobrodružství je možné doplnit o jízdní režimy „Enduro“ a „Enduro Pro“. Ride-by-wire zajistí perfektní rychlost na jakémkoli terénu. Plynová odezva je díky tomu ještě přesnější a mnohem jednodušší na ovládání.

Řízení motocyklu přes rozbité mosty, brody a vyměňování pneumatiky: International GS Trophy je výzva pro pravé dobrodruhy jak se patří. Přesně proto GS Trophy slibuje nekonečné množství zážitků. Tato speciální edice překoná všechny tyto výzvy a přinese velké množství zábavy. Je to ta správná motorka pro pořádně dobrodružství!