Motocykly

R 1200 RT (Tour)

Alpine whitePlatin bronze metallicCarbon black metallic

Nekonečná radost z jízdy.

Více pohodlí pro ještě intenzivnější zážitky. Motocykl, který definoval segment klasických cestovních strojů, se nyní dostává do další fáze své evoluce: nové BMW R 1200 RT. Mimořádná ovladatelnost modelu R 1200 RT umožňuje to, co je při cestování nejdůležitější: objevovat okolní krajinu. Ať sám, nebo se spolujezdcem: R 1200 RT zaručuje pohodlnou a uvolněnou jízdu při každém výletu.

Více dynamiky. Větší kontrola.

Nové RT pohání nový vzduchem a vodou chlazený motor boxer od BMW, který nabízí silný zátah, zvýšený točivý moment a výkon 125 koní. Díky ASC – aktivnímu, elektronicky ovládanému podvozku – se tento stroj snadno ovládá a nabízí stabilitu na všech typech okresních silnic. Ba co víc, standardně jsou k dispozici jízdní režimy „Rain“ a „Road“, které se aktivují stiskem tlačítka a motocykl dokonale přizpůsobí podmínkám na silnici a aktuálnímu počasí.

Více výbavy na přání. Více pohodlí.

Volitelná výbava nového modelu RT dovoluje ještě jednodušší ovládání a současně jezdci poskytuje vyšší úroveň komfortu. Příkladem je elektronicky řízený podvozek BMW Dynamic ESA, který se ve zlomku sekundy dokáže přizpůsobit proměnlivým podmínkám na silnici. Jízdní mód „Dynamic“ je k dispozici na přání a sportovně založeným jezdcům nabízí při jízdě maximální potěšení. Asistent řazení Pro umožňuje jezdci řadit i podřazovat bez použití spojky. Kratší doby potřebné ke změně rychlostních stupňů znamenají, že zadní kolo získává ještě lepší směrovou stabilitu.

Bezklíčkový přístupový systém Keyless Ride nabízí ještě vyšší úroveň komfortu: to znamená, že už není nutné používat mechanický klíček a vy máte za všech okolností volné ruce. Další prvky výbavy na přání: centrální zamykání, které dálkově uzamkne také oba kufry, tempomat a mnoho dalších. Nový trakční asistent navíc usnadní každý výjezd do příkrého kopce.

Více stylu. Ještě působivější.

Vrcholný cestovní motocykl je působivý také na pohled: využití transparentních materiálů vyjadřuje jeho lehkost a agilitu.

Nové R 1200 RT – více zábavy na každém kilometru.