Motocykly

C 400 GT (Urban Mobility)

MĚSTO ZÍSKÁVÁ NOVOU DIMENZI

Co je na městě zajímavého? Rozmanitost jeho obyvatel? Trendy, které v něm vznikají? Spousta možností? Všechno najednou! Abys jej mohl prozkoumat, chce to slušnou kondici – a někoho, kdo ti bude dělat komfortního průvodce na delších cestách pestrým městským životem: BMW C 400 GT. S ním pulzuje město ještě více a ty máš ještě větší dosah, přesně jako tvé digitální spojení se světem. Protože s tímto středním skútrem zažiješ ve městě stejné pohodlí a živelnost jako při cestách mimo město. Objev novou dimenzi svého města se skútrem C 400 GT a užij si mnohem, mnohem víc všechno, díky čemu je tvoje město zajímavé.

Progresivní, inovativní a plný emocí

Vyraz do města! Nebo ještě lépe: za zábavou! S tímto živelným skútrem ti město padne k nohám – a jeho výbava obstojí i na delších cestách mimo město. Přesně o tom je design skútru C 400 GT: elegantní díly opláštění se sportovním tvarováním do písmene V a velkoformátovým čelním štítem, které tě ochrání před nepřízní počasí, vypovídají o touze po dobrodružství ve městě. V tomto duchu je i ergonomicky tvarované sedadlo, které je zárukou pohodlného i suverénního sezení - ať už při krátkém výletu nebo při delším cestování. Na pohled zaujme zejména LED technologií osvětlení: ikonický hlavní světlomet s volitelným denním svícením a integrované přední blinkry se od prvního okamžiku postarají o velkolepý příjezd. A co vypadá opravdu dobře zepředu, je působivé i zezadu: úzké, progresivní a plné emocí - díky němu je město ještě zábavnější

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Spojení s městem – a celým světem

Takhle vypadá budoucnost: s konektivitou od BMW Motorrad prožiješ na svém C 400 GT skutečnou revoluci v oboru připojení. S tímto speciálním vybavením se tvůj chytrý telefon a skútr propojí v jediný organismus. Tvůj mobilní telefon se spojí se standardním TFT displejem a můžeš jej intuitivně ovládat pomocí multifunkčního ovladače na řidítkách. Zásuvka integrovaná v oblasti pro dobíjení se postará o to, aby tvůj chytrý telefon zůstal stále plný energie stejně tak jako ty. Ať už jde o „playlist“ s tvojí oblíbenou hudbou nebo o nejlepší trasu městem: navigace pomocí displeje s inovativními šipkami krok za krokem už nemůže být rychlejší a bezpečnější. A také stále zůstaneš v kontaktu se svými přáteli. Díky komunikačnímu systému BMW Motorrad můžeš pomocí multifunkčního ovladače snadno vstupovat do seznamu kontaktů ve svém chytrém telefonu a telefonovat i za jízdy.

Účinnost, která přináší radost

Koncepce motoru pro byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale splňovala zvláštní požadavky městského provozu. U C 400 GT to ucítíš obzvláště dobře: vysoce účinná konstrukce poskytuje nizké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření. To zajišťuje nejen menší spotřebu, ale také větší radost z jízdy. A to všechno samozřejmě s hodnotami emisí podle normy Euro 4. Díky tomu každá cesta poslouží jako důkaz toho, že účinnost může znamenat i mnoho zábavy.

S větším pohodlím více zážitků

Město ti již nestačí? Chceš zažít více? Žádný problém se skútrem C 400 GT. Hbitě tě provede úzkými uličkami a přesvědčí tě jedinečným komfortem jízdy i na delších cestách. Tak zažiješ vynikající jízdní vlastnosti, bez vibrací a s plnou stabilitou – jak na rovném úseku, tak v labyrintu uliček. Standardní ABS a automatická kontrola stability ASC se postarají o bezpečnost v každé situaci. A pro ještě větší pohodlí je C 400 GT standardně k dispozici s funkcí Keyless Ride.