Motocykly

C 400 X (Urban Mobility)

UŽIJ SI VÍC SVÉ MĚSTO

V dnešní době znamená městská mobilita více než jen dostat se z místa A do místa B. V dnešní době nechceš, aby ti něco uniklo, a chceš využít všechno, co ti město nabízí – a to i když jsi právě na cestě. Tuto možnost ti dává C 400 X. Jsi neustále připojen? To C 400 X také. Jde o skútr střední velikosti, který se snadno vypořádává s výzvami mobility ve městě. Vezmi si s sebou na palubu svou oblíbenou hudbu a zažij město se svým osobním soundtrackem. Nebo můžeš plánovat s přáteli připojeným chytrým telefonem, aniž bys sesedal, zatímco pohodlně proplouváš metropolí. S C 400 X se tvé město a tvé trasy stanou velkým otevřeným prostorem. Otevřeným prostorem, který patří tobě, a který si můžeš zmapovat pro sebe, a u toho se pořádně bavit.

Dobře ovladatelný, živý a nepřehlédnutelný

ak již naznačuje jeho konstrukce, skútr C 400 X střední velikosti byl stvořen pro město – je lehký a dobře ovladatelný. Při pohledu zepředu působí díky úpravě ve tvaru V dynamicky a mobilně – silueta, která zdůrazňuje, že C 400 X vynikne v úzkých uličkách a hustém provozu. C 400 X navíc odkazuje i na robustnost a spolehlivost řady GS: vzpřímené proporce, náznak předního blatníku, jasné, grafické oddělení barevných dílů kapotáže a velké asymetické čelní světlo s čelními LED světly a horizontálním světlem pro denní svícení ve tvaru Y jsou toho jasným důkazem. Díly kapoty však nezdůrazňují jen jeho městskou eleganci, ale chrání jej také proti větru a nepřizni počasí. Jeho štíhlé zadní linie  nesou výraz a vysílají jasnou zprávu všem, koho necháš za sebou: městská mobilita může být i takhle jednoduchá, rychlá a beze stresu.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Vždy dobře naladěn

Konektivita BMW Motorrad přináší skutečnou inovaci ve třídě skútrů střední velikosti. S touto tovární možností si můžeš zapojit svůj chytrý telefon přímo do svého skútru. Poprvé je možné na C 400 X připojit chytrý telefon k TFT displeji a ovládat jej intuitivně pomocí multifunkčního ovládače. Hledáš dokonalou hudbu pro jízdu městem? S tovární konektivitou to není žádný problém.

Jaká je nejrychlejší trasa do tvojí oblíbené restaurace? S inovativními šipkami krok za krokem by navigace pomocí displeje do cílové stanice nemohla být rychlejší a bezpečnější. Chceš se během jízdy zeptat, kde se právě nacházejí tvoji přátelé? V kombinaci s komunikačním systémem BMW Motorrad můžeš prostřednictvím multifunkčního ovládače vstupovat do seznamu kontaktů ve svém chytrém telefonu a volat nebo přijímat hovory i za jízdy.

Dokonale naladěn kdekoliv ve městě

Koncepce motoru pro C 400 X byla speciálně vyvinuta pro skútry střední velikosti a upravena tak, aby dokonale vyhovovala potřebám velkého města i tvým požadavkům. Vysoce účinná konstrukce poskytuje nizké otáčky, vysoké rychlosti, účinné spalování a minimální tření – nebo, jinými slovy, nízkou spotřebu a neomezenou, nekomplikovanou zábavu. Emisní úrovně pochopitelně splňují normu Euro 4. Zkrátka: spontánní jízda, manévry, živé zrychlení, dynamické klouzání – s C 400 X dokážeš snadno udržet krok s tempem velkoměsta.

Přesně takhle pohodlná může být městská mobilita

Stres z dojíždění v městském provozu patří od nynějška minulosti. Díky C 400 X poznej město a jeho trasy ze zcela nové perspektivy. Celá konstrukce tohoto skútru střední velikosti je navržena pro vynikající jízdu bez vibrací a se stabilitou jak při jízdě rovně, tak i při zatáčení. Standardní výbavou pro větší bezpečnost i za nepříznivého stavu vozovky je ABS a automatická kontrola stability (ASC). Pro tvůj chytrý telefon je připravena dobíjecí přihrádka s integrovaným napájecím výstupem, aby ti nemohlo na cestě ani při zkoumání města nic uniknout. Rozkládací úložná skříňka poskytuje při parkování dodatečný zavazadlový prostor pro přilbu, batohy a všechno ostatní, co město nabízí.