Motocykly

F 750 GS (Adventure)

Skutečné kořeny v GS

Jsou zřejmé na první pohled: od štíhlé zadní části až po působivou přední nádrž nad typickým předním blatníkem řady GS; konstrukční prvky F 750 GS promlouvají jasným jazykem: tento motocykl má geny GS. Jeho typické tvary jsou nezaměnitelné a originální. V čelním pohledu zaujmou především nové LED světlomety – skutečné ikony mezi světly. A kryt chladiče z pozinkovaného plechu ve stylu Exclusive zdůrazňuje vysokou kvalitu tohoto všestranného motocyklu a ztělesňuje duch GS. Objev víc! 

Uvedení nového dvouválce

Jakmile nastartuješ svůj F 750 GS, tvoje cesta do neznámých končin právě začíná. Tento živý řadový dvouválec ti vrátí úsměv do tváře – s 57 kW (77 koní) se výkon tohoto nově navrženého, silou překypujícího motoru přenáší na zadní kolo – a přitom má stejně nízkou spotřebu (4,1 l na 100 km podle WMTC).
Pro mladé jezdce s řidičským oprávněním A2: i s verzí se sníženým výkonem 35 kW (48 koní) zažiješ ryzí pocit z GS.

Každý začátek je snadný

Díky snadné manipulaci, vysokému pohodlí a možnosti sníženého podvozku vstoupíš do světa GS snáze, než kdy předtím. Pro dokonalé usazení lze u F 750 GS různě upravovat výšku sedla, od snížených 770 mm až do 830 mm. A navíc: uvolněná, ale přesto aktivní poloha sedla a variabilní ergonomika podpoří aktivní bezpečnost a pohodlné cestování. 

Styl Exclusive

Chtěl by sis vychutnat na svém F 750 GS elegantní výkon? Pak je pro dokonalým řešením styl Exclusive v barvě matné metalízy Stereo. Tento styl, s pozinkovaným chráničem chladiče, velkými písmeny GS a s ráfky v barvě šedé žuly, je pro F 750 GS dokonalým „oblekem“. Jeho vkusný vzhled završují černošedá sedačka, dva chrániče rukou a stříbrná vidlice řidítek. 

Elegantní start

S BMW F 750 GS přichází pokrok s inteligencí - s konektivitou: díky ní si můžeš připojit svůj chytrý telefon prostřednictvím funkce Bluetooth ke svému F 750 GS a ovládat celou řadu inovativních funkcí pomocí intuitivního multifunkčního ovladače, umístěného na řidítkách. Ty se pak zobrazují na 6,5palcovém displeji TFT. Navigace konektivity ti krok za krokem ukáže cestu prostřednictvím výjimečně přehledného zobrazení přímo na displeji. A navíc: ve spojení s komunikačním systémem od BMW Motorrad je telefonování hrou – ať už hovory přijímáš nebo voláš. Protože připojením svého chytrého telefonu k multifunkčnímu ovládači můžeš vstupovat do seznamu kontaktů a vybírat si v něm. Pomocí tohoto komunikačního systému si dokonce můžeš do svého chytrého telefonu připojit hudbu a přehrávat si ji za jízdy. A to vždy intuitivně a bez rozptylování – aniž bys odpoutal pozornost od řízení. 

Radost z pohodlné jízdy

Každý typ jezdce si přijde na své: motocykl F 750 ​​GS si můžeš upravit podle svých potřeb - k dispozici je mnoho sedel různých výšek. Existuje také nízké sedlo pro dva jezdce nebo komfortní sedlo. A na žádost je možné stroj celkově snížit.