Motocykly

F 850 GS Adventure (Adventure)

SVĚT SE STÁVÁ DOBRODRUŽSTVÍM

Neznámé, to je přesně to, co tě láká: vyrazit ven, na cesty. A to hodně daleko! Nejen na asfaltových silnicích. S BMW F 850 GS Adventure objevíš nový terén, jsi připraven na nové dobrodružství, na jízdu − a to kamkoliv. Toto cestovní enduro je jako stvořené pro skutečné objevitele. Pro člověka, pro něhož žádný cíl není příliš daleko a žádná trasa není moc dlouhá. Objevuj svět s průvodcem, který je tak spolehlivý, robustní a výkonný, že dokáže držet krok dokonce i s tvojí zvědavostí: nový F 850 GS Adventure. Dojem – čisté GS. Modely – prostě ty

Zvol si svůj styl

Má v sobě geny GS − to snadno rozpoznáš podle charakteristické linie typické pro tuto řadu. Centrální umístění nádrže mezi sedadlo a řídítka zajišťuje optimální rozložení zatížení kol a hezkou štíhlou záď motocyklu. Charakteristický, vyspělý, výrazný − a stejně individuální jako ty: ukaž svůj osobní styl s tvým strojem F 850 GS Adventure!

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

„Globální hráč“ mezi světoběžníky

S tímto strojem si rozšíříš obzory a najdeš nové výzvy: F 850 GS Adventure je doma po celém světě a přesně to je na ní také poznat. S ním překonáš vítr i špatné počasí, budeš připraven na jakýkoli terén a prožiješ dobrodružství světa s maximálním možným komfortem. To zajišťuje mimo jiné velké, výškově nastavitelné cestovní čelní sklo, standardní komfortní sedadlo a velká 23litrová přední nádrž. Pro uvolněnou jízdu také divokým terénem přichází F 850 GS Adventure s odolnými přídavnými díly: vedle ochranného krytu motoru ve standardní výbavě nebo praktického nerezového stojanu na zavazadla jako příprava na hliníkový kufr Topcase je velmi robustní také boční obložení. Vše jako stvořené pro tvoje cestování světem s tímto „globálním hráčem“.

Pohon: objevitelské touhy

Chce ven do světa: výkonný, nově vyvinutý paralelní dvouválcový motor s 70 kW (95 PS) dá tobě i tvým objevitelským touhám ten správný impulz. Nový koncept motoru nadchne energickým zvukem, silnějším výkonem s 70 KW (95 PS) přii 8 250 ot./min a zdokonalenou kulturou chodu − při umírněné spotřebě 4,1 l na 100 km (podle WMTC). S točivým momentem 92 Nm při 6 250 ot./min má tento enduro motocykl dostatečnou sílu pro jakoukoli offroadovou výzvu −kdekoliv a kdykoliv si přeješ.