Motocykly

G 310 GS (Adventure)

BMW G 310 GS. Každodenní dobrodružství.

Buďte spontánní, dejte kopačky rutině, udělejte z každého dne vašeho života den plný zážitků. Pokaždé, co ráno vstanete, na vás za dveřmi čeká dobrodružství – uchopte jej s G 310 GS. Protáhne vás džunglí velkoměsta, spolehlivě a bezstarostně. Ať už se bude jednat o každodenní cestu městem do práce nebo výlet na venkov za město, lesní nebo polní nerovné cesty – G 310 GS slibuje každému čirou radost z jízdy.
V pohodlné a lehce zvýšené poloze v sedle zdoláte každou výzvu s jistotou a precizností. S G 310 GS nemusíte zdolávat velké překážky, aby staly nezapomenutelnými. Důležité je zažít je – ideálně každý den.

Typické GS.

Nepochybně GS. Robusní. Odlišné. A se svým typickým designem ztělesňuje ducha GS legendy. Jeho linky, ochranný větrný štít a proslulá GS ergonomie vám garantují intenzivní požitek z jízdy na jakémkoli povrchu. Atraktivní a výrazné barevné varianty, na které bude v ruchu velkoměsta zírat každý. Vysoce kvalitní designové prvky zvýrazní nezaměnitelný GS vzhled a poskytují dodatečnou ochranu, pokud vyrazíte na šotolinové trasy nebo off roadu.

Lehký a sebejistý.

Uvolňující a bezstresová jízda není problém díky jízdní pozici typické pro GS. Řídítka, stupačky a ovládací prvky jsou umístěny vyváženě tak, že se budete cítit komfortně, ať už jste menší či urostlé postavy. 180 mm zadní pružina a přední upside-down vidlice s 19“ předním kolem zajistí skvělé jízdní vlastnosti na jakémkoli povrchu. G 310 GS se lehce ovládá, zatáčí obratně a precizně. Doveze vás na druhou stranu města nebo zapomenutými uličkami ještě dál – každý den vás čeká něco nového.

Dynamická směs.

Jednoválcový motor je díky dozadu nakloněnému válci a hlavě válce otočené o 180 stupňů naprosto unikátní. Díky tomu je těžiště motocyklu mnohem níže a tudíž soustředěné na přední kolo – což vám umožňuje ovládat G 310 GS snadno a každým směrem si jen budete přát. Nejen navenek nezaměnitelně připomíná GS, vnitřní komponenty zaručují kvalitu a odráží zkušenosti BMW Motorrad. Díky efektivnímu spalování a sekundárnímu vzduchovému systému, G 310 GS splňuje veškeré parametry Euro 4 standardů. Současně, speciální konfigurace motoru zajistí nízkou spotřebu. 313 ccm a 25 kW / 34 hp v 9,500 ot. zaručují požadovanou sílu a akceleraci. G 310 GS – unikátní v tom co nabízí v kombinaci s kvalitou, komfortem a dynamikou.

Skvěle vybavené.

S G 310 GS si vyberete kvalitu a spolehlivost dle standardů BMW Motorrad. Duální ABS a zadní nosič jako součást základní výbavy a k dispozici je pro vás přirozeně také celá řada speciálního příslušenství.