Motocykly

G 310 R (Roadster)

BMW G 310 R už od 130 500 Kč včetně DPH!
S BMW Financial Services proměníte svět ve Vaše hřiště už za 2 299 Kč měsíčně.*

Intenzivní požitek z jízdy.

Esence radosti z jízdy, to je BMW G 310 R. Vyrobeno pro rušné, pulzující města a pro všechny, kteří jednoduše milují jízdu na motocyklu. Obratný, lehce se řídí a zároveň sportovní. Ať už jste menšího či vyššího vzrůstu, na G 310 R se budete okamžitě cítit jako doma. Motocykl je lehký avšak se svým motorem o obsahu 313 cc velice silný. Bezpečně a spolehlivě Vás dostane do práce, kavárny nebo mimo město. G 310 R je skutečné BMW jen se sníženým zdvihovým objemem. Nejvyšší kvalita, excelentní výrobní práce a neobyčejná technologie zajistí intenzivní požitek z každého kilometru.

Kvalitní geny. Hezký na pohled.

Krásný vzhledem nepochybně zapadne do rodiny – G 310 nese čistě geny S 1000 R. Silný sportovní čelní světlomet, dynamická palivová nádrž a proporce typické pro roadster přeměňují G 310 R v opravdový tahák na silnicích. Lehký a silný dynamickému předku a výrazné zadní části. Krátké sedlo zdůrazňuje dynamiku roadsteru v zadní části a dodává motocyklu, především v bílém zabarvení, naprosto čistý sportovní vzhled. Zlaté vidlice a brzdič zdůrazňují vysoce kvalitní technologii a maximální důraz na design.

Dále stojí za vyzdvihnutí detailně propracovaná kyvná vidlice. Výřezy zajistí co nejnižší možnou hmotnost a vzpěry nabídnou maximální stabilitu. Široké pneumatiky potom zajistí dobrou přilnavost na silnici – radost z jízdy je garantována!

Lehký, silný a obratný.

G 310 R se technicky v žádném případě neřadí na druhé místo. Právě naopak: sofistikované a nekonvenční technologie z Vás neudělají následovníka, ale lídra! Jeden válec a čtyřtaktní motor o objemu 313 cc Vám tuto pozici zajistí. Neobvyklý sklon válce směrem vzad a hlava válce otočená o 180° zajistí nižší těžiště směrem k přednímu kolu. Díky tomu je G 310 R více agilní a jednodušší na ovládání. Nízká a delší kyvná vidlice dodá lepší stabilitu, bez zbytečného zvětšování rozvoru kol. Žádný motocykl BMW nevyjel od roku 2013 z výrobní linky bez ABS, jako součásti standardní výbavy. Tím je také samozřejmě vybaven i model G 310 R. Vypadá dobře, má sílu a váží méně než 160 kg navíc plně natankované. S BMW G 310 R ucítíte radost z jízdy na každém kilometru.

Každý se chce svést.

Projeďte se bez stresu a odpočiňte si během cesty ulicemi s G 310 R. I v ruchu a shonu velkoměsta budete vždy řídit s maximální sebejistotou především díky čitelnému uspořádání všech ovládacích elementů. Ergonomická pozice řídítek, stupaček a ovládacích panelů zajistí nejlepší možný cit pro řízení. G 310 R nabízí to správné sedlo pro každého jezdce za každých okolností. Na jakémkoli povrchu, geometrie spolu s tlumiči dodají jízdě ten správný komfort a šmrnc. Ať už vyrazíte do hustého provozu, na cestu do práce nebo se jen prostě o víkendu projet mimo město – vždy budete chtít nasednout na G 310 R!

* Tato nabídka spotřebitelského úvěru je kalkulovaná na motocykl BMW G 310 R, cena motocyklu 130 500 Kč vč. DPH, délka úvěru 48 měsíců, výše úvěru 80 500 Kč, pevná výpůjční úroková sazba 6,8% p.a., RPSN vč. havarijního pojištění 16,2%, 1.-48. měsíční splátka úvěru včetně pojištění 2 299 Kč (měsíční splátka úvěru 1 920 Kč, hav. poj. 325 Kč, pov. ručení 54 Kč), celková suma úhrady včetně pojištění 110 352 Kč. Nabídka financování je spojená s pojištěním a platí pro fyzické i právnické osoby do odvolání. Služby BMW Financial Services v České republice jsou nabízeny prostřednictvím UniCredit Leasing CZ.