Motocykly

K 1600 B (Tour)

Vydejte se na pohodovou cestu - kdykoliv.

Toužíte po asfaltu. Po každém kilometru. Po nových horizontech. V tom případě je Bagger motocykl pro vás. Se 6 válci, mimořádně plynulou jízdou a působivým výkonem o tom není žádných pochyb – cesta začíná nyní. Motocykl a vy se spojíte se silnicí v typické siluetě Bagger: dělený čelní štítek a výrazná zadní část zajistí nezaměnitelný vzhled. Za jeho pěkným vzhledem stojí spousta inovativních technologií a vysoká úroveň komfortu. Protože ti, kteří řídí Bagger, si obvykle užívají vítr na tváři. Výletní jízda je zde součástí standardní výbavy. Tak vyražte a užijte si vítr na tváři – s K 1600 B.

To musí být Bagger. Je naprosto jiný.

Jak to má být v případě modelu Bagger, tak je plný přítomnosti a je vyroben pro „výletní“ jízdu. Díky šikmé linii siluety je model K 1600 B plochý a aerodynamický. Zásluhou metalického laku „Blackstorm“ v kombinaci s různými černými tóny získává model Bagger svůj tvar a zároveň se zdá impozantní a sebejistý. Dělený čelní štítek a výrazná zadní část s ukazateli směru a brzdovými světly LED integrovanými do kufrů definují styl. Černý 6válec doplňuje výrazný celkový obraz. A se standardními řídítky lze Bagger snadno řídit až ke vzdálenému obzoru.

Žádná vzdálenost není příliš velká.

6válcový řadový motor zajišťuje požadovanou dynamiku s bezkonkurenční plynulostí jízdy a vývojem výkonu. Na cestě se svými kamarády vjedete do každé zatáčky dynamicky a agilně. Maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 k) vytváří nesrovnatelnou a přirozenou tažnou sílu. A 70 % točivého momentu je již dosaženo při 1 500 ot/min. To znamená, že dokonce i nejmenší pohyb vašeho zápěstí způsobí impozantní zrychlení motocyklu K 1600 B. Po dosažení vašeho cíle zajistí asistent couvání bezproblémové manévrování. Výběrem možnosti Keyless Ride doplníte další výrazný technický prvek, který dokonale završuje celý paket.

Nekonečné potěšení z jízdy.

Kdokoliv se posadí na Bagger, bude chtít vyrazit na projížďku. Díky vysoké úrovni komfortu tohoto speciálního motocyklu je doba jízdy neomezená. Protože standardní dynamický systém ESA zaručuje optimální ovladatelnost a dynamiku jízdy. Navíc nastavení „CRUISE“ zajišťuje komfort příjemného tlumení. Stupačky typické pro model Bagger zajišťují uvolněnou polohu těla a ryzí potěšení z jízdy. S rozsáhlým dalším volitelným příslušenstvím, jako jsou přední reproduktory, asistent rozjezdu ve svahu (HSC), asistent řazení nebo další úložné prostory, můžete zvýšit komfort zcela individuálním způsobem. Díky uvolněnému držení těla a nezaměnitelnému vzhledu máte jistotu, že upoutáte vaše kamarády na cestách.