Motocykly

K 1600 GA (Tour)

Za horizontem

Nespoutaná silnice. Ani ta ti nestačí. Chceš se posunout ještě dál, protože jsi jí nikdy nebyl tak nablízku. S modelem Grand America se můžeš uvolnit a vychutnávat si svou jízdu kilometr po kilometru. Jako luxusní cestovní motocykl s plnou výbavou nabízí tento plně kapotovaný cesťák maximální radost z jízdy i pohodlí bezstarostného cestování. Tento legendární řadový 6válcový motor triumfuje výjimečně plynulou jízdou s působivým vývojem výkonu. Vždy připraven urazit o kilometr víc. I jeho silueta je vyšší liga: od vysokého čelního štítu po výraznou zadní část, s horním kufrem a opěrkou. To je doplněno o inovativní technologii a spoustu místa – zejména pro dvě osoby. Je na dosah ruky: díky motocyklu Grand America máš pocit, že je horizont v nedohlednu – ale přesto tak blízko.

Vytvarován volností

Nelze to popřít: s ikonickou šikmou linií a ocelovým tlumičem umístěným souběžně se silnicí máš pocit, že tento luxusní cestovní motocykl typu Bagger splývá se silnicí. Svým neodolatelným předkem a působivou zadní částí s ukazateli LED a brzdovými světly, které jsou integrovány do kufrů, vyniká v davu. Spolu s černou metalízou Blackstorm představuje exkluzivní žlutá metalíza Austin širou krajinu od východu k západu. Silná černá 6válcová konstrukce nenechává prostor k pochybnostem: užíváš si svobodu na maximum. Ta proudí dolů standardními černými trubkovými rukojeťmi, které jsou vždy v dosahu. Vysoce kvalitní pláty na nádrži stroje prokazují svoji účelnost - stejně jako tobě: to je K 1600 Grand America.

Velké sny? Žádný problém

Je to tvoje cesta, tvůj sen. Připrav si vlastní cestu s 6válcovým řadovým motorem a jeho kapacitou 1649 cm³. Pro dynamické zážitky a vynikající plynulost chodu. Maximální točivý moment 175 Nm a 118 kW (160 koní) vyvine nesrovnatelnou a nenucenou tlačnou sílu. Celkem 70 % točivého momentu je k dispozici už při 1 500 ot./min. Jeho sílu pocítíš při sebemenším otočení zápěstím – po kterém následuje silná, uvolněná a plynulá jízda. Funkce asistenta zpátečky zajišťuje snadné manévrování, když se rozhodneš odpočinout si od řízení. A relaxovat můžeš i nadále po zbytek jízdy. Protože díky startování bez klíčku můžeš znovu vyrazit na cestu rychle a bez zdržování.

Dál a dál

Pohodlné cestování s dostatkem místa: s Grand America si budeš přát, aby cesta nikdy neskončila. Standardní dynamický systém ESA ztělesňuje nejlepší možné ovládání a jízdní dynamiku - režim „CRUISE“ umožní jet ještě plynuleji. Polož si nohy na standardní stupačky –a opři se dozadu při typicky „americkém způsobu jízdy“. Sedlo spolujezdce bylo sníženo o 7 cm kvůli ještě větší přístupnosti, zejména při nasedání a sesedání ze stroje –a stupačky byly rovněž posunuty směrem dolů. Další zárukou toho, že budeš ohromen, je standardní ochranný rám motoru a audiosystém s přípravou pro navigaci. Cesta pokračuje. Udělej si ještě větší pohodlí s doplňkovými opěrkami, které jsou k dispozici na vyžádání.