Motocykly

K 1600 GT (Tour)

Tulák na dvou kolech.

Být v pohybu, získávat nové dojmy a zážitky a užívat si uvolněnou a přitom dynamickou jízdu: tak vypadá svět ze sedla nového K 1600 GT. Nabízí ještě více dynamiky a ještě větší komfort pro cestování – jeho 6válcový motor je již nyní považován za ikonický svým výkonem a plynulým chodem. K tomu se přidávají absolutní vhodnost pro jízdy na dlouhé trasy, ochrana proti větru a počasí a další výbava, kterou chcete na motocykl ihned namontovat . S K 1600 GT nejenom vidíte skvělý motocykl, ale také na vás je radost pohledět. Vskutku, vždy zanecháte skvělý dojem bez ohledu na to, zda motocykl stojí nebo jede.

Energie pro oči: design.

Dynamika a pohodlí – tyto charakteristiky K 1600 GT se také odráží v designu: vedení předního kola Duolever, adaptivní xenonové světlomety, výkonný 6válcový motor a rám vytváří celkově vysoce kvalitní dojem.

Přední a boční pohled jsou atleticky a ostře zobrazeny a zajišťují sportovní vzhled. Tlumič výfuku 6ve2 odráží potenciál 6válcového motoru jak vizuálně, tak i akusticky.

Pozoruhodný vzhled K 1600 GT je podpořen vysoce kvalitním lakem: od výhradně diskrétního, po sportovně dynamický. A vy se můžete rozhodnout, co vám vyhovuje.

Prvotřídní six-pack: technologie.

Technicky na nejvyšší úrovni – standardní výbava K 1600 GT obsahuje vše, co si můžete přát: ABS Pro, které zajišťuje bezpečné brzdění i při zatáčení, inovativní xenonové světlomety a multifunkční ovládací prvek – to jsou pouze některé možnosti z instalované doplňkové výbavy. Novinkou ve standardní výbavě je dynamické ESA. Podvozek rozpoznává a řídí účinek tlumičů a snímače úhlové rychlosti a řídicích jednotek v milisekundách. Tím zajišťuje nejlepší nastavení tlumičů v každé jízdní situaci. Dokonce i v náklonu jste si takový komfort dříve nemohli ani představit. A výsledkem je nepřetržitě stabilní jízda.

Legenda: řadový šestiválec. Každá vyjížďka bude čistým potěšením z jízdy díky plynulému chodu motoru a přenosu výkonu, který spolehlivě zajistí požadovanou dynamiku. Jeho 118 kW/160 k a maximální točivý moment 175 Nm zprostředkuje nesrovnatelný a plynulý tah. Přitom i nejmenší pohyb rukou dává motocyklu K 1600 GT pořádnou dávku energie při vyjížďkách: chování motocyklu se dá srovnat s chováním plnokrevníka.

Chybí vám ještě něco? Volitelné příslušenství.

Široká škála speciálního příslušenství, jako například adaptivní světlomety, startování bez klíčku nebo centrální zamykání stiskem tlačítka zajistí ještě více pohodlí, vyšší bezpečnost – a vy si na oplátku užijete uvolněnou jízdu. BMW Motorrad je první výrobce motocyklů, který nabízí volitelnou službu ex-works „inteligentní nouzové volání“ – dodatečný bezpečnostní prvek. Díky asistentu pro couvání je manévrování a vyjíždění z parkovacího místa snadné i na svažitém terénu. Asistent pro řazení Pro zajišťuje ještě pohodlnění a dynamičtější řazení.

S volitelným horním kufrem, vakem na nádrž a cestovními kufry doplníte velkorysé standardní úložné prostory. Existuje několik způsobů, jak uložit všechno, co si chcete vzít s sebou. Bez ohledu na to, zda jedete na dlouhou cestu nebo krátkou vyjížďku či denně projíždíte městem.

K 1600 GT zachovává svůj slib, pokud jde o jeho sportovní vzhled a kvalitní vybavení. Toto je místo, kde se dynamika a komfort navzájem doplňují s cílem zajistit čistou radost z jízdy.