Motocykly

K 1600 GTL (Tour)

Luxusní cestování. Prvotřídní jízda.

Vyjeďte. A jeďte dál a dál. Směřujte k obzoru stylově a s elegancí na tomto luxusním a výkonném cestovním motocyklu. Nové BMW K 1600 GTL je vrcholem vysoké kvality a naprostého pohodlí. Může se pochlubit legendárním řadovým šestiválcovým motorem. Nyní je motocykl standardně vybaven nejnovější generací systému Dynamic ESA a ABS Pro. Nové, přepracované panely kapotáže posilují elegantní vzhled motocyklu. Zůstaňte v klidu v každém počasí a při jízdě na jakoukoliv vzdálenost. Sami nebo se spolujezdcem: vychutnejte si hladké řízení při každé vyjížďce. Cestování s BMW K 1600 GTL je jedinečný zážitek – stylový, výkonný a luxusní – první třídou na dvou kolech.

Design: dokonalost.

Vzhled K 1600 GTL se dočkal prvotřídního vylepšení. Nově přepracované panely boční kapotáže, mřížky chladiče, lemování palivové nádrže a úložné prostory nyní vypadají ještě elegantněji. Posílené detaily, jako například stupačky, pomohly utvořit vynikající vzhled. Charakteristické prvky, jako například vedení předního kola Duolever, nepřehlédnutelný motor, inovativní xenonové světlomety a rám zůstává průkopníky stylu. Spolu s přepracovanou přední částí, včetně zrcátek a čelního plexi, bylo dosaženo unikátně elegantního a dynamického stylu. Tři prémiové laky přidávají tomuto motocyklu exkluzivní charakter.

Tento luxusní, komplexní balíček nejenom potvrzuje prvotřídní design, ale také pobízí k další jízdě.

Výjimečný 6válcový motor.

Výjimečný motor: legendární řadový šestiválec nabízí bezkonkurenční plynulou jízdu a vynikající jízdní výkon v sektoru luxusních cestovních motocyklů. Jeho výkon 118 kW (160 k) a maximální točivý moment 175 Nm při 5250 ot./min dodává ten správný dynamický tah. A 70 % točivého momentu je dosaženo již při 1500 ot./min.


Systém Dynamic ESA ve standardní výbavě přináší novou dimenzi vašemu požitku z jízdy. Během milisekund detekuje vysoce citlivý snímač podmínky jízdy a reguluje tlumení. To garantuje ideální nastavení tlumičů v jakékoliv jízdní situaci. Dokonce i na svahu bylo nyní dosaženo takové úrovně pohodlí, která byla dříve nepředstavitelná. To má za následek velice stabilní jízdu. K 1600 GTL je nyní standardně vybaven celkem třemi režimy jízdy a systémem DTC. Volte mezi režimy pro jízdu v dešti, po silnici a pro dynamické jízdní podmínky pouhým stiskem tlačítka. Zvolte dynamický režim pro rychlou a aktivní jízdu.


Pokud se nečekaně objeví překážka, může jezdec reflektivně začít brzdit. Systém ABS Pro, který je ve standardní výbavě, zajistí, aby bylo brzdění bezpečné i ve svahu, a umožňuje jezdci udržet kontrolu nad motocyklem i při obtížných situacích.
Motocykl s nekonečnými možnostmi – a luxusní výbava ve standardu.

Posaďte se a relaxujte.

K 1600 GTL rovněž nabízí nebývalý komfort. Jeho lákavé funkce zahrnují i velké množství úložných prostorů a výbornou přístupnost. Pečlivě promyšlené a snadno přístupné řešení pro úložné prostory se zaměřují na pohodlí jezdce, takže motocykl K 1600 GTL je nekompromisní volbou mezi cestovními motocykly. Jízda se spolujezdcem na dlouhou trasu je skutečné potěšení díky řadě detailů, jako je například centrální zamykání, vyhřívané sedlo a elektricky nastavitelný štít a také možnost nastavení výšky sedla.


Multifunkční ovládací prvek má zásadní význam, protože umožní jezdci pohodlně přepínat funkce, aniž by musel sundat ruce z řidítek nebo spustit oči ze sledování vozovky.


Nic vás nemůže zastavit na vaší uvolněné jízdě k novým obzorům s motocyklem K 1600 GTL.

Propracovaný luxus.

Více luxusu, více bezpečí, více pohodlí, více elegance. Díky komplexní nabídce volitelné výbavy a příslušenství si můžete přizpůsobit vaše K 1600 GTL na prvotřídní úrovni.


Vrchol luxusu: pomocník pro couvání a snadné manévrování a parkování ve svahu – klenot pro pohodlí při cestování.

Vysoce kvalitní chromované komponenty představují nezaměnitelný luxus. Dodatečná kapotáž nabízí stylovou ochranu pro K 1600 GTL. Vysoce výkonný sportovní tlumič výfuku Akrapovič poskytuje skvělý zážitek s tímto cestovním motocyklem, a to i při sportovní jízdě.

Pro zvýšenou bezpečnost je motocykl dodáván s adaptivními světlomety a volitelným systémem ECALL („inteligentní tísňové volání“) od BMW – první na světě v motocyklovém inženýrství. Systém HSC přidává ještě více bezpečnosti a výjimečnosti, aby vaše další jízda do hor byla bez námahy a úspěšná.
Funkce startování bez klíčku, centrální zamykání stiskem jednoho tlačítka a přední reproduktory dělají jízdu ještě pohodlnější.
Pro ještě větší komfort a dynamické řazení je k dispozici asistent pro řazení Shift Assistant Pro.


Volitelné řešení pro úložné prostory, jako horní kufr, vak na nádrž a cestovní kufry poskytují dostatek místa. Takže na dlouhou cestu můžete zabalit vše, co potřebujete.

Prostě nasedněte, uvolněte se a vychutnejte si jízdu s tímto luxusním motocyklem K 1600 GTL.