Motocykly

R 1250 GS Adventure (Adventure)

TVOJE CESTA K CÍLI

Nový model BMW R 1250 GS Adventure je postaven pro tvoje výzvy. U kolébky této královny cestovních endur stály neprůchodné cesty, drsné podmínky a nejvzdálenější destinace. S nárůstem výkonu na 1254 cm3 a 100 kW (136 k) máš ještě větší výkon pro volný terén, poušť nebo venkovskou silnici. Kromě zvýšeného výkonu funguje motor také efektivněji a poskytuje potřebnou vytrvalost k dalšímu milníku. Zcela novou oblastí je variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam - díky němu budeš jistější v každém rozsahu otáček a tvůj boxerový motor prokáže nevídanou kultivovanost. Nezáleží na tom, jaké dobrodružství tě žene kupředu, BMW R 1250 GS Adventure tě doprovodí na každé cestě.

Jeden cíl – mnoho cest

Vyježděné cesty nepatří k tvému stylu? Přeměň si BMW R 1250 GS Adventure podle svých představ pomocí řady individualizačních možností. Robustní vzhled s koly s křížovými paprsky, kryty motoru a chrániče rukou jsou stejné u všech variant. Každý styl však přichází s vlastními detaily a dobře promyšlenými rozšířeními a opticky definuje výraz. V základní verzi předvedeš chladnou eleganci s „Icegrey uni“. Styl Exclusive má robustní a suverénní siluetu a styl HP zdůrazní tvůj požadavek na výkonnost v barvách motorsportu. A vůbec nezáležití na tom, který styl si vybereš – BMW R 1250 GS Adventure je pro každé dodrodružství.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Objevování nových kultur

BMW Motorrad si razí novou cestu s variabilním řízení vačkové hřídele BMW ShiftCam. Pro tebe to znamená: hladší chod v nízkých otáčkách a vysoký točivý moment ve všech oblastech otáček. Výsledkem je vyvážený a ještě kultivovanější chod, díky němuž je tvoje R 1250 GS Adventure ještě jistější. Zdvihový objem je nyní s 1254 ccm. Toto zvýšení výkonu je s 100kW (136 PS) a 143 Nm max. točivého momentu při 6 250 U/min citelné v každém terénu. Křivka s vysokým krouticím momentem, pružnost s impozantními charakteristikami a suverénní zrychlení přinesou ještě intenzivnější zážitky. Přepracování motoru s technologií BMW Shiftcam zajišťuje optimální spalovací proces, a tím i celkové zvýšení energetické účinnosti.Pro tvoje potřeby