Motocykly

R 1250 GS (Adventure)

JEŠTĚ VĚTŠÍ VÝKON PRO NOVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Nové BMW R 1250 GS: koncentrovaný a působivý výkon. S novým BMW R 1250 GS si vychutnáš výkon nového boxeru ještě více. Zvýšení výkonu motoru perfektně poznáš při jízdě – 136 k a 1250 cm³. Variabilní řídící systém vačkových hřídelí BMW ShiftCam zajišťuje vynikající přenos výkonu ve vysokých i nízkých otáčkách motoru. Ať už ve městě, na dálnici nebo samozřejmě v terénu: s každým metrem pocítíš větší svobodu a radost z jízdy. Nové styly a barvy, mnohé technické detaily a vzrušující možnosti individualizace zesilují charakter nového BMW R 1250 GS.

Dojem – čisté GS. Modely – prostě ty

R 1250 GS je takový, jaký ho chceš mít. Autentický, a přesto stále GS. Jeho křivky jsou nezaměnitelné, vzrušující. Vysoce kvalitní designové prvky podtrhují nezaměnitelný vzhled GS.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Výkon, účinnost, ovladatelnost

Dvouválcový boxer nového R 1250 GS fascinuje svou rozmanitostí již od prvního okamžiku. Jeho charakter je nezaměnitelný – v každém rozsahu otáček motoru. Nabízí i při nízké rychlosti vyšší výkon a hladký chod. Variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje výkonnější křivku točivého momentu v celém rozsahu otáček motoru, a umožňuje tak větší kontrolu v každé jízdní situaci. Dodá potřebný výkon, kdykoliv ho budeš potřebovat. Vyšší objem motoru, vyšší výkon – vyšší účinnost. Silný výkon a možnost méně často řadit podporuje suverénní jízdu. Ve zkratce: Cítíš přímo energii motoru pod sebou.

Dynamic Brake Control

DBC tě podpoří při nouzovém brzdění tím, že brání často nežádoucímu přidání plynu v extrémní situaci. Takový zákrok snižuje točivý moment motoru. Zároveň se zvyšuje brzdná síla na zadní kolo. Výsledek: větší bezpečnost díky co nejlepšímu využití brzdné schopnosti pro stabilizaci motocyklu a zkrácení brzdné dráhy.

Jízdní režimy Pro

Díky volitelným jízdním režimům Pro je možné dále rozšiřovat rozsah použití stroje a přizpůsobovat jej různým situacím a účelům jízdy. Kromě škrticí klapky se upravuje regulační chování systému ABS, dynamické řízení trakce a kompenzace odpružení Dynamic ESA. Nově jsou v jízdních režimech Pro zahrnuty HSC Pro a nový dynamický brzdový asistent DBC, který tě podporuje při nouzovém brzdění tím, že zabrání často nezáměrnému přidání plynu ve výjimečné situaci.

Tvoje dokonalé R 1250 GS Adventure

Pro R 1250 GS Adventure existuje rozsáhlá speciální výbava a sortiment originálního příslušenství BMW Motorrad. Aby sis svůj motocykl mohl sestavit podle vlastních představ.