Motocykly

R 1250 R (Roadster)

VŠESTRANNÉ A PŘESVĚDČIVÉ JAKO NIKDY PŘEDTÍM

Nové R 1250 R - stvořeno pro ještě více dynamiky. Důvodem je především nový motor boxer - díky maximálnímu točivému momentu 143 Nm má přepracovaný motor víc síly než kdykoliv předtím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje optimální výkon v celém rozsahu otáček. Typický záběr boxeru a čistou radost z jízdy tak zažiješ při pomalých i sportovních vyjížďkách.

Tvůj roadster, tvůj styl

Nově navržený spojler motoru a kryt chladiče přináší svěží vzhled. Stejně nadčasová jako samotný roadster je i základní barva R 1250 R: metalíza Black storm podtrhuje nefalšovaný vzhled tvého motocyklu. Pro sportovní typy je k dispozici styl HP. Čistou eleganci budeš vyzařovat se stylem Exclusive, zatímco individualisté vsadí u varianty 719 metalíza Stardust na jedinečný vzhled. Ať už se rozhodneš pro kterýkoliv styl – svůj roadster a každou jízdu na něm si užiješ po svém.

3letá záruka

Nasedni a jezdi, jezdi a jezdi. Dáme ti rok záruky navíc.

Nyní se na všechny motocykly vztahuje 3letá záruka.

Větší záběr boxeru

Přednosti nového boxeru ucítíš již od prvního okamžiku: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje suverénní a rovnoměrný výkon v celém rozsahu otáček motoru. Zdvihový objem zvětšený na 1 254 cm³ a maximální točivý moment 143 Nm poskytuje novému motoru zvýšení výkonu, které je ti kdykoliv k dispozici a které tě ještě větším tlakem katapultuje i z té nejtěsnější zatáčky.

Pro tvoje potřeby

Díky široké škále speciální výbavy a originálního příslušenství BMW Motorrad si můžeš motocykl R 1250 R co nejlépe přizpůsobit tak, aby dokonale vyhovoval tvým požadavkům.