Motocykly

R 1250 RT (Tour)

PLYNULOST A KOMFORT NA JAKÉKOLIV CESTĚ

Nové BMW R 1250 RT ti dá mnohem víc svobody, než kdy před tím. Variabilní řídící systém vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje vynikající plynulost jízdy a komfort. Pro svižné projíždění zatáček a obrovský kroutící moment na rovinkách. Nový dvouválcový boxer a jeho výkon 136 k a 1250 cm³ ti umožní si bezstarostně zažít krajinu. A tvoje RT je jedinečné díky novým možnostem individualizace: je to tvoje cesta, tvoje mašina.

Tvoje cesta, tvůj styl

Tři standardní barvy modelu R 1250 RT a dvě vysoce kvalitní barvy varianty Option 719 zaujmou každého. Vyjadřují dynamiku stroje. A vytváří silnou, poutavou přítomnost.

Vyroben pro dlouhé cesty.

Předvídavost a vzrušení jsou nejlepšími společníky na každé cestě. Když nastartuješ svoje R 1250 RT, ucítíš vynikající vlastnosti dvouválcového motoru boxer. Výkon a vylepšení charakteru jízdy v každém rozsahu otáček motoru: variabilní řízení vačkového hřídele BMW ShiftCam zajišťuje hladké uvolnění výkonu v celém rozsahu otáček motoru a zlepšuje ovladatelnost stroje. Díky většímu zdvihovému objemu a vyššímu výkonu se radost z jízdy zvětšuje s ujetím každého kilometru. Křivka s vysokým točivým momentem, pružnost a neodolatelný výkon s menší potřebou řazení se rychle stanou nepostradatelnými společníky.

Dynamic Brake Control

DBC tě podpoří při nouzovém brzdění tím, že brání často nežádoucímu přidání plynu v extrémní situaci. Jeho zásah sníží točivý moment motoru a současně systém zvýší brzdný výkon zadního kola. Tím je zvýšena bezpečnost díky co nejlepšímu využití brzdné schopnosti pro stabilizaci motocyklu a zkrácení brzdné dráhy. Pro pocit maximální jistoty při jízdě.

Pro tvé potřeby

Svoje BMW R 1250 RT si můžeš vylepšit s vysoce kvalitním příslušenstvím, orientovaným na design, z kolekce BMW Motorrad Spezial Option 719. Příslušenství BMW Motorrad ti pomůže najít správné řešení pro volbu zavazadel, které splní tvoje požadavky a potřeby - ať už cestuješ do vzdálených zemí nebo jen po republice.