Motocykly

R NINE T URBAN G/S (Heritage)

Nepřehlédnutelný. Výkonný. Vzduchem chlazený.

Vychutnejte si jistotu boxeru, kdy můžete sedět ve vzpřímené a uvolněné pozici, obklopeni moderní technologií. Vyberte si z nesčetných možností individualizace podle vašich jedinečných představ. R nineT Urban G/S přináší jasné poselství: vzdává hold úspěchům endur BMW v minulosti. Stačí jediný pohled a je jasné, že R nineT Urban G/S zachycuje tuto dobu, avšak ve stejném okamžiku ho jeho jízdní vlastnosti zařazují jako právoplatného člena moderní R nineT rodiny. To odráží způsob života té doby: lidé přesně věděli, kam se chtějí dostat, a také jak se tam dostanou.

Zdroj inspirace: nezaměnitelný.

Design endura R nineT Urban G/S přitahuje pohledy. Charakteristické stylové prvky dotváří dojem výkonného a robustního motocyklu, který vzdává hold originálnímu designu endur. 19palcové přední kolo, teleskopická vidlice se známými gumovými manžetami, maska čelního světlometu se štítem a vysoko posazený blatník definují přední část motocyklu. Z profilu je motocykl identifikován výraznou horizontální linií. Bílé díly a úzké, trochu prodloužené červené sedlo vyvolává vzpomínky na legendární enduro R 80 G/S z roku 1980. Černý motor a rám tento efekt ještě zvýrazňují. Nové, klasicky vyhlížející kulaté budíky také ukazují, že Urban G/S je součástí rodiny R nineT.
R nineT Urban G/S také vyniká na všech typech povrchů, od nezpevněných cest po štěrkové povrchy. Volitelné terénní pneumatiky a kola s jemným výpletem, stupačky na nohy pro endura, přinýtovaný tepelný kryt a ocelová páčka nožní brzy ještě více tento efekt zvýrazní, a to jak svou funkčností, tak i vizuálně.

Technologie pro čistou radost z jízdy.

R nineT Urban G/S je věrný tradici svým vzhledem. Ale toto enduro také vykazuje stejný respekt pro současnost, a to díky využívání moderních technologií. To zahrnuje osvědčený motor a elektrický systém řady BMW R nineT. Enduro Urban G/S rovněž splňuje aktuální emisní normu Euro 4. Výkonný, vzduchem chlazený dvouválec (boxer) se zdvihovým objemem 1170 cm3 a nominálním výkonem 81 kW (110 koní) přináší vysoce dynamické rozdělení výkonu, a to i při nízkých otáčkách. Vše pro moderní zážitek z jízdy. Standardní ABS a volitelný systém ASC (automatický systém kontroly stability) zajistí, že jste vždy v bezpečí, když přenesete svůj výkon na silnici – nebo na štěrk. A je tu ještě jedna poslední podobnost s enduro kořeny modelů G/S: vyvýšené umístění výfuku z nerezové oceli.

Vzpřímeně a majestátně.

Vyvážený ergonomický trojúhelník endura Urban G/S udržuje na cestách vaši agilitu i sebevědomí. Výše posazená řídítka, prodloužené sedlo a o něco hlubší a širší zadní stupačky udělají z každé jízdy uvolněnější a sebejistější zážitek. Standardní výška sedla v této sérii je 850 mm. Díky volitelné možnosti nižšího sedla nabízí motocykl R nineT Urban G/S stabilitu pro jezdce téměř každé výšky.

Individualizace téměř bez omezení.

Ať již preferujete off-road vzhled nebo retro atmosféru, motocykl R nineT Urban G/S vyjadřuje váš životní styl více než cokoliv jiného. Takže pokud jde o personalizaci, možnosti jsou téměř nekonečné, jak již bylo předvedeno v nesčetných dobrodružstvích během historie endur G/S. R nineT Urban G/S lze rychle přeměnit na jednomístný, a to díky odnímatelnému rámu sedla spolujezdce. K dispozici je také řada originálního příslušenství BMW Motorrad, ze které můžete vybírat: volitelné příslušenství zahrnuje ochranný rám při pádu, ochranu motoru či ochrannou mřížku světlometu. Motocykl se také nabízí s mnohým volitelným příslušenstvím, včetně kol s drátěným výpletem, různé typy nádrží, systémem ASC, vyhřívanými rukojeťmi nebo ukazateli směru s LED indikátory. Ale R nineT Urban G/S je také ideální pro instalaci speciálně připravených přídavných součástí, jako naše nové obráběné díly. Ve zkratce: individualizace je stejně neomezená, jako vaše radost z jízdy.