Motocykly

R NINET SCRAMBLER (Heritage)

Upřímný. Divoký. Vzduchem chlazený.

Cítit vítr, položit se do každé zatáčky a zažít svobodu v každém ujetém metru – BMW R nineT Scrambler Vám umožní si jezdit po svém. Odolný, nekonvenční a proti zaběhnutým zvykům, jede kamkoli chcete. Vyrobeno pro opravdové charaktery kteří chtějí se svým motocyklem zbourat veškerá pravidla.

Uslyšíte, uvidíte, ucítíte.

Jedinečný zvuk R nineT Scrambleru na sebe upozorní, kde jen to půjde. Klasický boxer o objemu 1200 ccm s dvěma nahoře umístěnýma výfukovýma koncovkama dodávají motocyklu opravdovou sílu a zajistí, že rozezní ulice každým přidáním plynu.

Ve srovnání s R nineT, jsou řídítka Scrambleru umístěná výš a pohodlné sedlo je přemístěno. To zajistí sebejistou, ale zároveň komfortní jízdní pozici pro každého jezdce. V kombinaci s poněkud delším jarním cestováním, překonáte všechna úskalí s naprostou lehkostí.

Žádné limity.

Offroadové pneumatiky a výše umístěný výfukový systém, typický pár měchů a pohodlná, vzpřímená sedící pozice – dokonce na první pohled, pochopíte, že s tímto Scramblerem tam, kde končí silnice, rozhodně Vaše cesta nekončí. 19 palcové přední kolo, analogový tachometr a čirá ocelová palivová nádrž v monolit matt metalíze a další jedinečné detaily směřují Scrambler do vysoce kvalitní klasiky. Stačí jen pár kroků a můžete dodat R nineT Scrambleru Váš osobitý dotek.

Typický Scrambler. Typické BMW Motorrad. R nineT Scrambler se prezentuje nejvyšší kvalitou, budete v bezpečí, obklopeni kvalitou a spolehlivostí. To vše podtrženo ABS a ASC ve standardní výbavě.

Žádná pravidla. Tak se budete cítit s BMW R nineT Scrambler.