Motocykly

S 1000 XR (Adventure)

XR: kříženec mezi endurem a sportovním strojem.

Dokonalý motocykl BMW pro toho, kdo hledá dynamický výkon sportovního stroje, univerzálnost endura a komfort cestovního motocyklu. Nová S 1000 XR spojuje to nejlepší z těchto světů ve zcela nové podobě: v prvním adventure sportovním motocyklu od BMW Motorrad. Je ideální pro každého, kdo hledá sportovní styl, který boří zavedená pravidla.

Žhavé propojení. Design.

S 1000 XR je výjimečná – a to je přesně popis toho, jak vypadá. Je syntézou sportovního charakteru a endura, která propojuje výkonnost S 1000 R se vzpřímenou pozicí modelů GS. Nezáleží na tom, kam se svým XR vyrazíte: všechny pohledy budou směřovat na vás.

To nejlepší z obou světů: technologie.

Zásluhou propojení charakteru endura a sportovního stroje využívá S 1000 XR všech zkušeností BMW Motorrad z obou těchto světů. Sportovní motor původem z S 1000 R má výkon 160 koní při 11 000 1/min a točivý moment 112 Nm při 9250 1/min a je v tomto motocyklu kombinován se vzpřímenou pozicí obvyklou u řady GS. Díky tomu je tento stroj doma doslova na každém typu silnice.

Absolutní unikát: výbava a příslušenství.

Jako sportovní enduro je S 1000 XR již ze své podstaty mimořádně přizpůsobivá. Díky doplňkům dodávaným na přání dokáže ještě lépe vyhovět individuálním požadavkům jednotlivých jezdců. Například HP Shift Assistant Pro minimalizuje používání spojky mezi rozjezdem a zastavením, díky tomu je každé řazení rychlejší a snazší. Elektronicky řízený podvozek s funkcí Dynamic ESA zajišťuje optimální charakteristiku odpružení. A ti, kteří chtějí ze svého stroje dostat maximum, jistě využijí Pro jízdní módy, jež jsou v nabídce BMW Motorrad vůbec poprvé. K dispozici jsou dvě dynamická nastavení, plus ABS Pro pro maximální bezpečnost při brzdění v zatáčkách.

Výjimečná S 1000 XR v sobě vůbec poprvé propojuje dva různé druhy motocyklů. Poznejte to ostatně na vlastní kůži: atletické enduro je připraveno na testovací jízdu. Kontaktujte svého nejbližšího prodejce.