Motocykly

S 1000 XR (Adventure)

VYHLÁŠENÍ VÁLKY ZATÁČKÁM A KILOMETRŮM

Neznáš ústupky, vyžaduješ vždycky všechno. Od sebe, ale i od svého stroje. Neustálý boj o ideální linii: každá zatáčka o pár stupňů hlouběji, o pár milimetrů těsněji. Kilometr za kilometrem. Nový S 1000 XR představuje motocykl, který také nezná kompromisy. Je spojením sportovního charakteru a výdrže na dlouhé tratě v ideální formě. Jeho sportovní agresivita pochází z RR. Díky vynikající ergonomii a vzpřímené, pohodlné poloze při sezení se zas můžeš dlouhé dny utkávat s každou zatáčkou i rovinkou. Závodní jízda, která skončí, až budeš ty chtít. A tak to má být. To si představujeme pod pojmem XR. A co ty? #NeverStopChallenging.

Po ideálníi linii – i v desingu

Přední maska a osvětlení se vyznačují ostrými hranami. Společně s výraznými žlábky podtrhují celkovou linii – agresivní a důslednou až do konce: opticky krátká zadní část ne náhodou připomíná super sporťáka.

Naznačený zobák, typická flyline a pohodlná řidítka jsou předzvěstí neukojitelného hladu po kilometrech. Kilometrech, které si v pozici pohodlné i na dlouhých trasách opravdu užiješ i několik dní za sebou – také díky přepracované aerodynamice a opláštění. Ochrání tě ještě lépe před chladem, hlukem jízdy i před jakýmkoli nečasem. Díky nastavitelnému čelnímu štítu můžeš věnovat plnou pozornost cestě a polykat kilometry bez nepříjemných vibrací do helmy.